Hamburger nav icon

Innowacyjny model wózka dziecięcego, którego gondola wykonana jest z EPP czyli materiału, którego 95% objętości stanowi powietrze. Dzięki temu jest on bardzo lekki i niezwykle wytrzymały. Dzięki zastosowaniu EPP gondola ma wyjątkowo niską wagę, zachowuje właściwości izotermiczne, jest odporna na grzyby i pleśnie, tłumi hałasy a do tego w 100% nadaje się do recyklingu. Materac gondoli wykonany jest z włókna kokosowego, a pod nim znajdują się otwory wentylacyjne.

W pełni regulowane siedzisko spacerowe wózka LUMI może być złożone wraz ze stelażem. Obszyta ekoskórą barierka jest odpinana i uchylna. Budka może być powiększona o dodatkowy klin i posiada zamykane okienko wentylacyjne. Siedzisko można zamontować przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.

W wózku użyto kół bezdętkowych, które nie ulegają przebiciu i nie wymagają pompowania. Przednie koła obrotowe posiadają blokadę do jazdy na wprost. Tylna oś ma regulowaną twardość zawieszenia i łatwy w obsłudze hamulec postojowy, który sygnalizuje pozycję włączony/wyłączony czerwonym lub zielonym kolorem.

LUMI posiada w zestawie: stylową torbę na akcesoria, saszetkę przypinaną do boku gondoli, uniwersalną folię przeciwdeszczową, osobną moskitierę do gondoli i do spacerówki, rękawiczki obszyte ekologicznym futerkiem, przewijak, uchwyt na butelkę i ozdobny, futrzany pompon.

>>POBIERZ ZDJĘCIA LUMI<<<

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI

Warianty kolorystyczne

PS-33 (1)

PS-33 LUX

PS-37 (1)

PS-37 LUX

PS-64 (1)

PS-64 LUX

PS-66-GREY-(1)

PS-66 GREY LUX

PS-98 (1)

PS-98 LUX

PS-107 (1)

PS-107 LUX

PS-108-(1)-wycięty_1

PS-108 GREY LUX

PS-122-barw

PS-122 LUX

LUMI-wymiary-wagi
Sklep on-line

Spodobał Ci się ten produkt?

Sklep on-line

Zobacz video