Hamburger nav icon

Akcesoria do wózka dziecięcego

Przygotowując się na przyjście na świat upragnionego dziecka, każdego dnia dokonujecie ważnych wyborów. Budujecie wokół siebie barwną, przede wszystkim jednak bezpieczną i komfortową przestrzeń dla nowo narodzonego maluszka. Spełniając wymagania i przekraczając oczekiwania, wspieramy Was, oferując akcesoria, łączące w sobie światowe trendy stylistyczne, funkcjonalność i prostotę użytkowania. Wózki dziecięce i dedykowane im akcesoria, takie jak parasolki czy pokrowce na koła, to podstawa każdej przemyślanej wyprawki. Bez nich nie sposób wyobrazić sobie codziennych czynności i aktywności, podejmowanych zarówno w przestrzeni domowej, jak i poza nią.

Modele głębokie czy funkcjonalne spacerówki to już nie tylko pojazdy, dostosowane do potrzeb dziecka. To kreatywna przestrzeń pierwszych odbieranych bodźców, zabaw i postępów ruchowych. Dlatego właśnie stworzyliśmy ofertę, bogatą w funkcjonalne akcesoria do wózka dziecięcego, przydatne każdego dnia i w każdej sytuacji. Dostępne w asortymencie parasolki do wózków sprawdzą się w środku lata, jak i zimą, gdy światło słoneczne wciąż jest dość intensywne, by wrażliwa skóra niemowlęcia wymagała dodatkowej ochrony. Dzięki uniwersalnemu zapięciu, parasolka możne z łatwością zostać podpięta do modelu gondolowego i kompaktowej spacerówki.

Wśród niezbędnych akcesoriów znajdują się też pokrowce na koła do wózka, zapewniające ochronę dowolnej powierzchni przed zabrudzeniem. Dzięki elastycznej gumce, ich zakładanie jest szybkie i wygodne. Trwałość materiału, z którego wykonano pokrowce na koła dodatkowo zwiększa zakres ich zastosowań. Wybierając dostępne w naszym sklepie parasolki, pokrowce na koła i inne produkty, stawiacie na funkcjonalność, wygodę i bezpieczeństwo. Tworzymy je po to, by rodzicielstwo napełniało Was jeszcze większą dumą.