Hamburger nav icon
Wózki dziecięce – kilka ważnych informacji które musisz wiedzieć

Najlepsze rozwiązania dla Twojej rodziny

Najważniejszym zadaniem każdego rodzica jest zapewnienie pociechom komfortu i bezpieczeństwa na co dzień. Jako producent wózków dziecięcych i fotelików samochodowych słuchamy rodziców, czerpiemy z ich doświadczenia i dostosowujemy funkcje naszego asortymentu do ich aktualnych potrzeb. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy kompendium wiedzy dla rodziców zastanawiających się nad najlepszymi rozwiązaniami dla swoich maluchów. Odpowiadamy na najczęściej pojawiające się wątpliwości.

Jaki model wybrać?

Jednym z podstawowych modeli jest gondola. W gondoli kładzie się niemowlaka w pozycji leżącej, sprawdzi się więc ona dla maluszków, które jeszcze nie potrafią siadać. Wózki spacerowe dziecięce są przeznaczone dla nieco starszych pociech – mają siedzisko, podnóżek i regulowane oparcie. Niektórzy rodzice decydują się wpierw na zakup gondoli, a po kilku miesiącach – na model spacerowy. Coraz większą popularność zyskują jednak wózki dziecięce wielofunkcyjne, w tym 3w1. Te, które sami produkujemy są idealne zarówno dla noworodków, jak i dla kilkumiesięcznych i kilkuletnich maluchów. Dzięki licznym funkcjom można w nich położyć niemowlaka i ukołysać do snu jak w kołysce, podnieść oparcie i przemienić je w spacerówki. Łatwo też je złożyć i zmieścić do samochodu.

Modele 3w1 z fotelikiem samochodowym

Nasze produkty są wyposażone w wiele elementów i funkcji zwiększających wygodę i bezpieczeństwo malucha oraz ułatwiających życie rodzicom. Są to np. solidny stelaż, miękki materac z pokrowcem, który można prać, pasy bezpieczeństwa, torba podręczna. Budka gondoli i spacerówki skutecznie chroni przed słońcem i deszczem. Wielką zaletą są kółka, które amortyzują całość i pozwalają na dziarskie pokonywanie przeszkód architektonicznych oraz przemierzanie nierównych terenów polnych czy leśnych. Produkujemy i sprzedajemy również wózki dziecięce 3w1. Oprócz innych funkcji – gondoli i spacerówki – mogą też służyć jako fotelik samochodowy. Model 3w1 jest dobrym rozwiązaniem od pierwszych dni życia! Wszystkie oferowane przez nas modele nadają się każdą pogodę i teren. Jako producent dbamy o to, by nasze wózki dziecięce i foteliki samochodowe mogły towarzyszyć rodzinie przez całe lata.