Hamburger nav icon
Akcesoria do wózka dziecięcego

Naturalne jest, że każdy rodzic chce jak najlepiej przygotować się na przyjście na świat jego dziecka. W tym celu należy skompletować wyprawkę. Jej ważnym elementem jest nie tylko wózek dziecięcy, ale także akcesoria, które do niego dobierzemy. Niezależnie od tego czy planujemy zdecydować się na model spacerowy i gondolę oddzielnie, czy wolimy model 3w1, warto pamiętać o przydatnych dodatkach. Należy zaopatrzyć się w akcesoria, które zapewnią nam komfort podczas spacerów z nasza pociechą i uczynią te wyprawy jak najprzyjemniejszymi.

Warto decydować się na akcesoria, które będą funkcjonalne i praktyczne. Całe szczęście dostępny jest szeroki wybór różnorodnych produktów, które będą pomocne w wielu sytuacjach. Korzystanie z odpowiednio dobranych akcesoriów, wpłynie nie tylko na naszą wygodę i komfort, ale także na bezpieczeństwo. Jako producent doskonale wiemy jak ważną rolę pełnią.

Światła LED do wózka dziecięcego, 3w1 lub gondoli czy spacerówki

Szczególnie dużą wagę należy przykładać do akcesoriów, które mają za zadanie pozytywnie wpływać na bezpieczeństwo. Jednym z nich są światła LED. Korzystając z nich można zwiększyć widoczność podczas wieczornych spacerów.

Światła znacznie zwiększają również szansę na to, że zostaniemy w porę dostrzeżeni i bezpiecznie ominięci przez innych użytkowników danej drogi. Jest to istotne szczególnie wtedy, gdy przemieszczamy się w miejscach uczęszczanych nie tylko przez pieszych, ale także przez pojazdy, czy rowerzystów.

Parasolka przeciwsłoneczna

Niesprzyjające warunki pogodowe to stały element spędzania czasu na świeżym powietrzu. Nawet wtedy, gdy aura teoretycznie sprzyja, może się okazać, że słońce grzeje trochę zbyt mocno. Chcąc ochronić pociechę przed jego promieniami, warto skorzystać z parasolki przeciwsłonecznej, przypinanej do wózka dziecięcego. Pasują zarówno do gondoli, spacerówek, jak i modeli 3w1.

Ochraniacze na koła

Po zakończonym spacerze wprowadzamy wózek dziecięcy do domu. Niezależnie od tego, czy trzymasz go w pomieszczeniu gospodarczym, wiatrołapie lub w innym miejscu, z pewnością będzie Ci zależało na tym, by zachować wewnątrz czystość. Tutaj doskonale sprawdzą się ochraniacze na koła. Dzięki nim ochronisz posadzki i inne powierzchnie przed zabrudzeniami. Idealnie sprawdzają się również, gdy przewozisz wózek dziecięcy w aucie podczas wyjazdu rodzinnego.