Hamburger nav icon

Wózki dziecięce – kilka ważnych informacji które musisz wiedzieć

Najważniejszym zadaniem każdego rodzica jest zapewnienie pociechom komfortu i bezpieczeństwa na co dzień. Jako producent wózków dziecięcych i fotelików samochodowych słuchamy rodziców, czerpiemy z ich doświadczenia i dostosowujemy funkcje naszego asortymentu do ich aktualnych potrzeb. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy kompendium wiedzy dla rodziców zastanawiających się nad najlepszymi rozwiązaniami dla swoich maluchów. Odpowiadamy na najczęściej pojawiające się wątpliwości.

Czytaj więcej

Wielofunkcyjne wózki dziecięce – jaki wybrać?

Wózek dziecięcy do rzecz, którą powinni posiadać wszyscy rodzice malucha. Niestety wybór konkretnego modelu nie jest tak łatwy, jak by się mogło wydawać. Jako producent doskonale wiemy, jak wiele jest rodzajów produktów. Można wybrać wózki retro, gondole, spacerowe czy wielofunkcyjne 3w1, służące również jako pierwszy fotelik samochodowy.

Czytaj więcej

Zakup wózka dziecięcego – praktyczne porady

Wózek dziecięcy to produkt, który powinien stanowić element wyprawki każdego malucha. To właśnie dzięki niemu możliwe są przechadzki po okolicy oraz podróżowanie z maleństwem. Pamiętajmy jednak, że każdy z nas ma inne preferencje oraz potrzeby. Właśnie dlatego odpowiedź na pytanie, który wózek wybrać, nie jest jednoznaczna, ani uniwersalna. Zwłaszcza, że dostępny jest szeroki wybór różnych modeli.

Czytaj więcej

Akcesoria do wózka dziecięcego

Naturalne jest, że każdy rodzic chce jak najlepiej przygotować się na przyjście na świat jego dziecka. W tym celu należy skompletować wyprawkę. Jej ważnym elementem jest nie tylko wózek dziecięcy, ale także akcesoria, które do niego dobierzemy. Niezależnie od tego czy planujemy zdecydować się na model spacerowy i gondolę oddzielnie, czy wolimy model 3w1, warto pamiętać o przydatnych dodatkach. Należy zaopatrzyć się w akcesoria, które zapewnią nam komfort podczas spacerów z nasza pociechą i uczynią te wyprawy jak najprzyjemniejszymi.

Czytaj więcej